Відкрити меню

Хронологія розвитку КС “Кредит-СоюЗ”

 

18 липня 2019 р:Кредитна спілка «Кредит-союз» та громадська організація «Українська ключова ініціатива»(УКІ) підписали договір про співпрацю та використання моделі фінансування (мікрокредити)

18 липня 2019 р:Кредитна спілка «Кредит-союз» та громадська організація «Українська ключова ініціатива»(УКІ) підписали договір про співпрацю та використання моделі фінансування (мікрокредити)

13 липня 2021 р:Кредитна спілка “Кредит-Союз” та German Sparkassenstiftung for International Cooperation розпочали співпрацю у рамках нового проєкту та планують сприяти розвитку фінансових послуг для фермерів та підприємців у сільській місцевості

19 серпня 1997р: Створення на базі громадської організації «Союз Чорнобиль Україна»
1998 рік : Вступ КС до Національної асоціації кредитних спілок України
1999 рік : визначення КС в якості Модельної кредитної спілки Канадської програми,
стажування в Канаді
2000 рік : вступ до Українсько-Ірландської страхової компанії захисту позик
2001 рік : КС учасник Центрального резерву ліквідності, стабілізаційного фонду
Національної асоціації кредитних спілок України
2002 рік : заснування і участь в ОКС НАКСУ, КС учасник програми підтримки кредитних
спілок Міжнародного фонду соціальної підтримки
2003 рік : участь у раді НАКСУ
2004 рік : КС обрано партнером проекту Євросоюзу TACIS «Надання підтримки малим та
середнім підприємствам на селі», КС відзначено знаком «Європейська якість»
2005 рік : КС засновник Черкаської обласної асоціації кредитних спілок. Стажування
працівників в Німеччині, Польщі
2006 рік : КС включено до складу 30 лідерів національного бізнес рейтингу в 5-ти
номінаціях; до рейтингу “ТОП 100. Лучшие компании финансового сектора Украины 2006 года”. Стажування в Канаді
2007 рік : вступ до Всеукраїнської асоціації кредитних спілок; включено до рейтингу
«ТОП 100. Лучшие компании финансового сектора Украины 2007 года», вступ до «Програми захисту вкладів» в якості повного її члена
Січень 2008 рік : Підписано договір на озброєну охорону головного офісу та офісу Кам’янскої філії КС
22 травня 2008 рік : Підписання Генерального договору з СК УСККС щодо можливості страхування депозитів до 50 тис. грн., та страхування позичальників
17 липня 2008 рік : Об’єднання з КС “Корсунь”, придбання офісного приміщення в м. Корсунь-Шевченківський
серпень 2008р. – Відкриття нового офісу в м. Кам’янка
Серпень 2008 рік : Відкриття нового офісу в м. Кам’янка
1 січня 2009 рік : Створення Тальнівської філії КС “Кредит-СоюЗ”
26 Квітня 2011 рік : Створення Смілянської філії КС “Кредит-СоюЗ”
26 Квітня 2011 рік : Створення Маньківської філії КС “Кредит-СоюЗ”
2012 рік : КС «Кредит-Союз» обрано партнером проекту USAID «Агроінвест». Представників КС «Кредит-Союз»запрошено в Посольство Канади на зустріч з Міністром у справах міжнародної співпраці Канади.
2013 рік : Співпраця з проектом USAID «Агроінвест» (працівники КС пройшли курс навчання в межах проекту з питань агрокредитування). В складі делегації від України взяли участь в міжнародній дискусії «Міжнародний досвід і нові виклики кооперативному руху (Литва, м. Вільнюс).
2014 рік : Голова Української Світової Кооперативної Ради п. Ольга Шевель (Канада, м. Торонто) відвідала з дружнім візитом Кам`янську та Городищенську філії. С «Кредит-Союз» прийняли участь в благодійній акції, ініційованою Українською Світовою Кооперативною Радою з нагоди 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка.
2015 рік : Подальша співпраця з Проектом USAID «Агроінвест», проведено тренінги «Організація сімейних кролеферм». Підписано меморандум з проектом «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів», який фінансується ЄС. В контексті поглиблення співпраці із Ірландською Лігою Кредитних спілок, було відвідано Ірландію, де мали можливість детально ознайомитись з досвідом роботи ірландських кредитних спілок. Працівники КС взяли участь у форумі українських кредитних спілок «Сьогодення українського ринку кредитної кооперації.
2016 рік : Зустріч із генеральним директором WOCCU під час переговорів щодо підтримки ринку кредитних спілок України.
2017 рік : Голова правління Всесвітньої ради кредитних спілок Брайан МакКрорі у Міжнародний день кредитних спілок відвідав Черкаси та взяв участь у святкуванні двадцятиріччя діяльності КС «Кредит-союз». До святкування також приєдналися представники Проекту КЕП та експерти PUM з Нідерландів. Під час привітання, Браян МакКрорі та директор Проекту КЕП Ева Сєржиньска наголосили на важливій ролі всесвітнього руху кредитної кооперації та звернули увагу на внесок КС у розбудову місцевих громад, економічний розвиток. З нагоди святкування 20-річчя КС “Кредит-Союз” та Міжнародного Дня кредитних спілок 21.10.17 в серці Канева на Тарасові горі відбулась урочиста конференція «Кредитний рух на створення кращого суспільства». Під час заходу керівники кредитних спілок із різних областей України, ВАКС, НАКС, представники державних органів вітали «Кредит-Союз» з ювілеєм
2018 рік : Представники штаб-квартири World Council of Credit Unions Стефані Азар та Жан Тібуто разом із співробітниками Проекту КЕП відвідали Кредитну спілку “Кредит-Союз”. Під час візиту експерти WOCCU зустрілися з Головою правління КС Володимиром Казаріновим, щоб обговорити стратегію розвитку КС, її досягнення та виклики, а також спільно провести аналіз фінансових даних та тенденцій розвитку агрокредитування. Також обговорювалися можливі шляхи вдосконалення співпраці Проекту КЕП з його партнерськими кредитними спілками.

Кредитна спілка “Кредит-Союз”, вперше в Україні, як пілотний проект, запровадила механізм фінансових аграрних розписок при агрокредитуванні кредитними спілками малих і середніх фермерських господарств.

Кредитна спілка «Кредит- Союз» набула статусу учасника Робочої групи Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)

01 жовтня 2018 : Між Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU) та КС “Кредит-Союз” було підписано Меморандум про співпрацю. Проект “Кредитування сільськогосподарських виробників” (САР) в Україні, що фінансується USAID
18 липня 2019 р: Кредитна спілка «Кредит-союз» та громадська організація «Українська ключова ініціатива»(УКІ) підписали договір про співпрацю та використання моделі фінансування (мікрокредити)
29 липня 2020 р: Кредитна спілка “Кредит-союз” Зайняла перше місце за результатами моніторингового оцінювання діяльності партнерських кредитних спілок учасників Робочої групи Credit for Agriculture Producers Project Проект «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП)
Липень 2022 р: Кредитна спілка «Кредит-Союз» набула статусу Уповноваженої в рамках реалізації Цільової благодійної програми. Благодійний фонд надає допомогу фізичним особам – членам спілки, які отримали кредит на цілі, пов’язані з сільськогосподарською діяльністю (КЕП)
19 серпня 2022 р: Кредитна спілка “Кредит-Союз” відзначила двадцятипятиріччя своєї діяльності.

Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

    Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
    деталей оформлення кредиту або депозиту

    © 2024 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
    Дизайн і підтримка: qwerty-group