Відкрити меню

Становлення КС “Кредит-СоюЗ”

19 серпня 1997 року на базі громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» була створена кредитна спілка «Кредит-СоюЗ». Завдяки кропіткій праці засновників і, не зважаючи на випробування кризовою інфляцією 1998 року, кредитна спілка досить швидко стабілізувала свою фінансову діяльність і завоювала довіру громадян. Після прийняття Закону України “Про кредитні спілки”, яким була передбачена необхідність перереєстрації існуючих кредитних спілок, КС «Кредит-СоюЗ» одна з перших і з небагатьох існуючих на той час виконала необхідну процедуру, набувши статусу фінансової установи. В серпні 2022 року КС святкувала двадцятипятиріччя своєї діяльності. На даний момент КС «Кредит-СоюЗ» є найбільш досвідченою кредитною спілкою Черкащини. Починаючи з 2002 року кредитний рух на Черкащині набув значних темпів зростання.

Станом на кінець 2007 року загальна кількість кредитних спілок у Черкаській області складала 54 установи, але, не зважаючи на посилену конкуренцію на ринку кредитування, КС «Кредит-СоюЗ» була і залишається еталоном діяльності кредитних спілок.
Ікона “Чорнобильський Спас”

На Чорнобильському Спасі зображені чорнобильці – живі й мертві, зображені з Богом, Суддею й Спасом. Бог рятує душі, чорнобильці врятували землю й життя, дароване Господом. Фактично зображені на іконі люди – це Божа людська рать. До цього ніколи людину з Богом на іконах не зображували. Лише тому, що чорнобильці заповідь Господню “не убий” виконали, чужої крові не пролили, а своєї не пошкодували, їм випала така честь.
28 серпня 2003 року в Києво-Печерській Лаврі в день Успіння Пресвятої Богородиці ікону освятив Блаженніший Володимир. У мить її освячення на небі сталися чудотворні явища. Зокрема над іконою пролетів голуб, а високо в небі без усякого дощу виникла веселка і формі німбу… А потім з’явилося зображення 3-х хрестів у середені німбу в сонячному сяйві. Свідками тому були тисячі людей…

 


Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

    Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
    деталей оформлення кредиту або депозиту

    © 2024 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
    Дизайн і підтримка: qwerty-group