Відкрити меню

Умови членства

Особа стає членом спілки за умови:
1) відповідності ознаці членства (проживають на території Черкаської, Київської, Полтавської, Кіровоградської та Вінницької областей та мають повну цивільну дієздатність);
2) подання заяви про вступ до спілки;
3) рішення спостережної ради або правління кредитної спілки про прийом особи до спілки;
4) сплати вступного та обов’язкового пайового внесків, що підтверджується відповідними документами.
Вступний внесок = 17 грн. Обовязковий пайовий внесок = 9 грн. . Сплата вступного та обов’язкового пайового внесків здійснюється після прийняття спостережною радою або правлінням позитивного рішення про прийом до спілки. В першу чергу сплачується вступний внесок. У разі, коли вступний та обов’язковий пайовий внески сплачено у різні дні, першим днем членства вважається день сплати обов’язкового пайового внеску в повному обсязі.
Вступні та обов’язкові пайові внески можуть сплачуватись як готівкою, так і в безготівковому вигляді. Строк сплати вступного та обовязкового пайового внесків – не обмежується.
Заява особи про вступ до спілки складається по формі, затвердженій спостережною радою спілки, підписується заявником, подається в письмовому вигляді. З собою мати оригінал паспорту (+ копія 1,2,11 сторінки), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (+ копія). . Не можуть бути засновниками та/або членами кредитної спілки фізичні особи, цивільна дієздатність яких обмежена судом, а також особи, які визнані судом недієздатними, особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, або особи, які мають судимість за вчинення кримінальних правопорушень з корисливих мотивів або у сфері господарської діяльності, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.


Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

    Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
    деталей оформлення кредиту або депозиту

    © 2024 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
    Дизайн і підтримка: qwerty-group