Відкрити меню

Тренінг “Організація сімейних кролеферм”


18 червня 2015р. в м. Черкаси буде проводиться безкоштовний тренінг “Організація сімейних кролеферм” за підтримки Проекту АгроІнвест. Учасники тренінгу дізнаються про практику сучасного кролівництва та умови отримання кредиту.

Зараз, у ці надзвичайно складні часи, виникає питання: чим можна допомогти людям на селі, щоб вони розпочинали чи вдосконалювали свою справу, де вони зможуть знайти не тільки фінансову, а й реальну технологічну підтримку? КС «Кредит-Союз» могла б виступити провідником й носієм таких ідей для сільських мешканців. Одна з таких ідей для сільських мешканців, малих фермерів – почати займатись розведенням кролів або розширювати й розвивати вже існуюче виробництво продуктів кролівництва. Причому , по-перше, кролівництво можна успішно сполучати з іншими видами агродіяльності, а по-друге – у великих містах наявний постійний попит на продукцію кролівництва, вона чудово продається.

Проект АгроІнвест пропонує провести навчальні семінари для сільських виробників, а також власників особистих господарств. Досвідчені тренери із багаторічним власним досвідом розведення кролів в особистих господарствах, знанням ветеринарних особливостей утримання, обробки, забою, маркетингу та продажу, дозволять багатьом селянам або розпочати розведення кролів у власних обійстях «з нуля» та нагодувати власну сім’ю, або розвинути й убезпечити своє вже існуюче кролівництво та збільшити прибутки.
Семінар вибудовано таким чином, щоб за декілька годин селяни отримали повне уявлення та рекомендації про весь комплекс умов та складових для ефективного кролівництва: починаючи від вибору території, типу кліток (та де їх брати, з чого робити, як розташовувати), порід кролів, боротьби із хворобами, та закінчуючи забоєм, збутом та економікою цього виду бізнесу.

Дуже важливо, що тренери мають багаторічний власний досвід кооперації групи кролівників у Харківській області, завдяки чому такі виробники отримують кваліфіковану ветеринарну допомогу, якісні корми та гарантований збут свої продукції.

АгроІнвест вже провів два таких пілотних тренінги в у районах Львівської області, які викликали надзвичайну зацікавленість місцевих мешканців та фермерів! Ті, хто на них побували, вже дзвонять тренерам із повідомленнями про свої нові об’єднання, розпочинають перемовини про постачання кормів та про збут кролячого м’яса, цінних субпродуктів, хутра. Такі ж тренінги анонсовані у Харківській області, й десятки бажаючих вже прагнуть на них зареєструватись.
З більш детальною інформацією звертайтесь в КС “Кредит-Союз”


Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
деталей оформлення кредиту або депозиту

© 2021 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн і підтримка: qwerty-group