Відкрити меню

Поглиблення співпраці між НАКСУ та Ірландською Лігою кредитних спілок


14 – 20 червня 2015 р. в контексті поглиблення співпраці між НАКСУ та Ірландською Лігою кредитних спілок в Ірландії перебувала українська делегація, до складу якої увійшли Президент НАКСУ Петро Козинець, віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко, голова правління кредитної спілки „Кредит-Союз”, член правління ВАКС Володимир Казарінов, головний консультан секретаріату комітету з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України Тетяна Бацула, член Нацкомфінпослуг Денис Яструб та представник Проекту USAID АгроІнвест Наталія Ліщитович.

Українська делегація протягом тижня мала можливість детально ознайомитися з досвідом роботи Ліги кредитних спілок Ірландії, кредитних спілок на місцях, особливостями законодавства Ірландії щодо кредитних спілок та інших аспектів діяльності системи КС Ірландії в сучасних умовах. В ході перебування Петро Козинець та Людмила Кравченко провели переговори з Генеральним директором Фундації Ліги КС Ірландії Аланом Муром та працівниками Фундації щодо проекту технічної допомоги руху кредитних спілок України, який наразі перебуває на стадії підготовки.

Крім вищеназваного учасники української делегації під час візиту мали можливість провести зустріч з Президентом Ліги кредитних спілок Ірландії Петом Феєм та Головою Ради Директорів Брайаном Маккрорі. За результатами візиту учасники делегації особливо відзначили високу інформативність та корисний зміст засідань, навчання, гостинність та щире бажання всіх працівників ірландської Ліги та кредитних спілок, з якими делегація поспілкувалась за час перебування в Ірландії, допомогти українським колегам, а також висловили сподівання на майбутню конкретну співпрацю між рухами кредитних спілок Ірландії та України.


Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
деталей оформлення кредиту або депозиту

© 2020 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн і підтримка: qwerty-group

Наша організація НЕ НАДАЄ ОНЛАЙН кредитів!

 

З'явилися шахраї, які прикриваючись нашими документами вимагають грошей у громадян!

для продовження користування сайтом будь ласка закрийте це вікно