Відкрити меню

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2019


Кредитна спілка “Кредит-Союз” запрошує долучитись до соціальних проектів Черкаської області присвячених Міжнародному Дню кредитних спілок. Знайомтесь з соціальними ініціативами, голосуйте. Проекти, які отримали найбільшу кількість голосів будуть профінансовані нашою спілкою.
Проголосувати можна за посиланням Соціальні проекти 2019

УВАГА!!! ГОЛОСУВАННЯ ПРИПИНЯЄТЬСЯ 17 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ!

1. Ремонт мосту через річку Вільшанка м. Городище

Міст через річку «Вільшанка» на трасі Київ-Знам’янка» є візитною карткою міста Городище, щодня по ньому їдуть сотні автомобілів. Але фарби кольору національного прапора, яким він був пофарбований 5 років тому, облущилися. Дороги в нашій країні знаходяться в жалюгідному стані, тому надіятись на державну дорожну службу, що вони пофарбують міст, безнадійно.
Звертаємось до небайдужих жителів міста Городище підтримати лайками соціальну ініціативу працівників Городищенської філії КС «Кредит-СоюЗ знайти спонсорів для придбання синьої та жовтої фарб Городищенській міській раді для фарбування мосту.

Голосування соціальні проекти 2019


2. Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Звенигородка

Допомога Звенигородському центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.
Звенигородський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю здійснює комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю, або дітей віком до 18 років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.
На даний час центр потребує дошку Монтессорі яка призначена для пізнавальної гри і розвитку дрібної моторики дітей.

Голосування соціальні проекти 2019


3. Придбання індивідуальних засобів захисту органів дихання для учнів шкіл Кам'янського району

Допомога у придбанні індивідуальних засобів захисту органів дихання для учнів шкіл Кам’янського району а саме: Косарський, Райгородський, Жаботинський, Телепинський, Грушківський, Вербівський, Лузанівський та Лебедівський заклади освіти.

Голосування соціальні проекти 2019

4. Допомога розвитку та зарибленні ставу у м. Камянка

Фінансова допомога громадській організації по любительському вилову риби “Лаштабине” у зарибленні ставу що знаходиться в мажах міста Кам’янка.
Голосування соціальні проекти 2019

5. Придбання кольорового принтеру для бібліотеки м.Кам‘янка

Допомога у придбанні кольорового принтеру для комунального закладу “Публічна бібліотека” у м. Кам’янка . Принтер потрібен для якісного обслуговування користувачів бібліотеки, що роздруковують реферати, додаткові матеріали для уроків, а також для роздрукування наочної пропаганди книги та оформлення бібліотеки.

Голосування соціальні проекти 2019

6. Допомога проекту 'Паперове горнятко по колу' м.Канів

Проект «Паперове горнятко по колу» в Каневі – переробка сміття з подальшим виготовленням еко-продукції. В м.Канів налічується більше 10 місць, де використовуються славнозвісні паперові горнятка, володарі сердець любителів вуличної кави. Проект “Паперове горнятко по колу” орієнтований на тісну співпрацю еко-активістів з такими кав’ярнями, а саме на збір використаних горняток з подальшою переробкою. З використаних горняток Київська ініціатива Зелений Птах виробляє паперові горнятка, багаторазові зошити та щоденники,еко-блокноти та еко-фліпчарти. Реалізація проекту передбачає забезпечення кав’ярень спеціальними брендованими боксами для збору горняток, розповсюдження інформації про проект шляхом роздачі інформаційних буклетів та зняття мотивуючого промо-ролику для мешканців міста.

Голосування соціальні проекти 2019


7. Фінансова допомга навчально-реабілітаційному центру ”Надія” м.Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківська філія планує провести соціальний проект в Корсунь-Шевченківському багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі “Надія”. на даний час в цьому центрі проживає близько 160 діток(з них діти інваліди та діти благополучних сімей).У цьому центрі “Надія” постійно проводяться різні заходи які потребують фінансової допомоги, Давайте підтримаємо разом цих діток.

Голосування соціальні проекти 2019

8. Ремонт приміщення місцевої пожежної команди м.Маньківка

Буцька об’єднана територіальна громада сільно з комунальним підприємством “Каньйон” для підвищення безпеки населення Маньківського району, захищеності територій, об’єктів виробництва та соціально-культурної сфери від надзвичайних ситуацій, просить надати допомогу на ремонт приміщення місцевої пожежної команди. Адже на сьогодні понад 40% всих пожеж в Україні відбувається саме у сільській місцевосці; при цьому гинуть люди, завдаються значні збитки господарствам та інші втрати, а тому гостро стоїть питання мобілізувати антивність, та скоротити час прибуття пожежних підрозділів!

Голосування соціальні проекти 2019

9. Спортивне обладнання для дитячого садку №24 ”Калинка”в м.Сміла
Дитячий садок №24 ” Калинка”в м.Сміла.

Треба спортивне обладнання для спортивної зали. Особлива потреба у ньому у діток з порушеним опорно- рухового апарату
– плоскостопість
– сколіоз
– порушення координації рухів
– вальгосна деформація ступнів
Треба: ( на вибір)шведська стінка,набір м’ ячів ” фітбол”-20
шт,гімнастичні лавки,спортивні дуги, спортивні килимки.

Голосування соціальні проекти 2019


10. Установка панно біля старовинної історичної Шабельної криниці с.Білашки м. Тальное

Установка панно біля старовинної історичної Шабельної криниці с.Білашки.

Голосування соціальні проекти 2019


11. Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного пербування дітей з особливими освітніми потребами смт.Чорнобай

КЗ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР З ВІДДІЛЕННЯМ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»
В закладі надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей а також допомагають Їх соціальній адаптації;забезпечують методичний,психологічний,дефектологічний,логопедичний супровід.
Як показує досвід роботи таких центрів,що діти які отримують відповідну допомогу відчувають себе повноцінними членами суспільства,мають друзів серед ровесників і успішно реалізують себе в житті. Дітки завжди раді отримати увагу і підтримку.
Допоможемо принести радість у серця «ДІТЕЙ СОНЦЯ»

Голосування соціальні проекти 2019


12.Збір коштів для Самовол Марії для участі в Інтернаціональному вокальному фестивалі на Мальті. м. Золотоноша

Самовол Марія , 8 років. Солістка народних пісень . Володарка Гран-Прі «Чубинський Фест» , 1 премія  фестивалю «Родина « ім.. Назарія Яремчука  , учасниця щорічного всеукраїнського конкурсу Патріотичної пісні, що проходить в м.Золотоноша , Гран-Прі Міжнародного конкурсу «VOLARE» в 2019р, що проходив в Румунії.  Отримала  запрошення на участь в Інтернаціональному вокальному фестивалі, що проходитиме в 2020 році на Мальті.

Голосування соціальні проекти 2019


13. Допомога вокально-інструментальній студії при районному будинку культури, м.Чигирин
В Чигиринському районному Будинку культури відновлено роботу вокально-інструментального ансамблю під керівництвом Перевізника Едуарда.
Діти займаються в приміщенні, яке не пристосоване для репетицій, потрібно  облаштувати акустичне покриття на стіни та підлогу (акустичний поролон та ковролін).

Голосування соціальні проекти 2019

14. Підтримка дитячої та юнацької творчості, БДЮТ м.Чигирин
380 діток шкільного віку займаються в різних гуртках.
Особливо потребують фінансової допомоги- географічно-туристичний гурток-дітки ходять в піші та вело походи , очолює гурток Кравченко М.М.,  потребує  придбання  туристичного спорядження, (палатки та інш. приладдя)
А прикладний гурток , де дітки займаються цілий рік потребує закупівлі матеріалів для поробок , малюнків та творчих робіт.

Голосування соціальні проекти 2019

15. Встановлення сортувальних баків на території великих та опорних шкіл м.Христинівка
Викидаючи сміття, чи задумуємося ми, що з ним відбувається далі?
Скидаючи всі перемішані відходи в один контейнер, ми відправляємо їх на сміттєзвалище, де вони лежать та розкладаються десятки років.
Неутилізоване належним чином сміття є вкрай небезпечним, адже забруднює води та ґрунти.
Щоб позбутися загрозливих сміттєзвалищ, сміття необхідно сортувати та відправляти на переробку. Ця практика ще не стала масовою, але все більше українців долучаються до сортування сміття.
Ми вважаємо за потрібне встановити сортувальні баки на території великих та опорних шкіл, де учні зможуть власним прикладом змінити застарілі звички викидів сміття. Це реально і доступно, легко і цікаво для будь якого віку.
Вартість поділу сміття і його переробки досить висока. Однак вона окупається тим, що є великий дохід від вироблених з вторинної сировини продуктів. Навіть якщо цього економічно позитивного результату досягти не вдається, завжди є результат для довкілля: повітря чистіше, поліпшується якість води і загальний рівень забруднення знижується. Ще одною перевагою є те, що громадяни, завдяки поділу сміття, стають більш відповідальними перед своїм містом, своєю країною, своєю планетою.
Сортувальним бакам бути! Підтримайте ідею, яка змінить життя на краще.

Голосування соціальні проекти 2019

16. Підтримка танцювального колективу «Нове покоління» смт.Драбів
Драбівська філія КС «Кредит-Союз» пропонує підтримати танцювальний колектив «Нове покоління» (смт Драбів, кер. Арєф’єва Н.В) дипломанта Міжнародного конкурсу “Хвилі Дунаю», м. Будапешт, переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Гуцульська зірка» м. Коломия, дипломанта Міжнародного конкурсу «Шоу талантів», м. Одеса. Даний колектив потребує допомоги в облаштуванні свого хореографічного залу дзеркалами та танцювальними станками.
Голосуйте! Не залишайтеся байдужими!

Голосування соціальні проекти 2019

17. Безпечне місто – підтримка притулку для бездомних собак у м.Монастирищі
Метою даного проекту є відловлення безпритульних собак, а також їх стерилізація та утримання. Безпритульні тварини переносять різні інфекційні хвороби, зокрема сказ, окремі зграї собак нападають на перехожих, лякають дітей. Притулку для собак потрібні нові вольєри та кошти для оплати за вилов тварин. Просимо відгукнутись небайдужих та підтримати нашу ініціативу.

Голосування соціальні проекти 2019

18. Допомога Черкаській дитячій музичній школі №5 м.Черкаси

З вересня 2017 року  Черкаська дитяча музична школа №5 відкрила ІІ навчальний корпус за адресою: м. Черкаси, вул. Вернигори, 19. Відтепер діти та дорослі багатьох районів міста мають можливість вивчати мистецькі дисципліни в комфортних умовах. Новий навчальний корпус на стадії оновлення та осучаснення. Кожного року на базі ІІ корпусу Черкаської ДМШ №5 відкриваються нові мистецькі студії та розширюються музичні напрямки.

З вересня 2019 року на базі ІІ корпусу планується проведення репетицій оркестрів та великих інструментальних колективів. Для покращення роботи творчих колективів необхідне придбання інструменту Конго Meinl та пюпітрів у кількості  8-10 штук.

Голосування соціальні проекти 2019

19. Підтримка проекту 'Електронна бібліотека' по Кам'янській загальноосвітній школі №2

Допомога Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів у придбанні комп”ютерної техніки (ноутбуки та принтери) в рамках шкільного проекту “Електронна бібліотека” .

Голосування соціальні проекти 2019

20. Здійснення косметичного ремонту в актовому залі Кам'янського будинку творчості

Придбання вирівнючої суміші, та покриття на підлогу.

Голосування соціальні проекти 2019

21. Поліпшення санітарно-побутових умов у приміщенні Кам`янського державного історико-культурного заповідника

Придбання обладнання для санвузлів.

Голосування соціальні проекти 2019


Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

    Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
    деталей оформлення кредиту або депозиту

    [recaptcha]

    © 2021 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
    Дизайн і підтримка: qwerty-group