Відкрити меню

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2021


Кредитна спілка “Кредит-Союз” запрошує долучитись до соціальних проектів у Черкаській області присвячених Міжнародному Дню кредитних спілок. Період голосування з 01.10.2021р по 20.10.2021р.  включно. Оголошення переможців 21.10.2021р. Знайомтесь з соціальними ініціативами, голосуйте. Проекти, які отримали найбільшу кількість голосів будуть профінансовані нашою спілкою

1.Городище. Пошиття сценічних костюмів для учасників Народного аматорського гурту «Ренет»
Пошиття сценічних костюмів для учасників Народного аматорського  гурту «Ренет» Городищенського міського Палацу культури ім.С.С.Гулака-Артемовського Городищенської міської ради».

«Ренет» – універсальний гурт, бо всі учасники є солістами і водночас виконавцями з широким діапазоном голосів. Він є неодноразовим дипломантом Міжнародного мистецького свята «Садок вишневий коло хати» в Городищі, обласних фестивалів української народної творчості, нагороджений Почесною грамотою обласного управління культури Черкаської ОДА.

В даний час колектив  не має власних костюмів і здійснює свої виступи в орендованих.

2. Драбов. Підтримка гуртка «Оркестр шумових та ударних інструментів «Веселі музики»» в придбанні музичних інструментів

– підтримка гуртка «Оркестр шумових та ударних інструментів «Веселі музики»» в придбанні хроматичного кселофону, деревяних ложок для концертного виконання та сценічного одягу для учасників


3.Драбов. підтримка гуртка «Вокальний» в придбанні сценічного одягу та іншого


4.Звенигородка. Придбання спортивного інвентаря, форми для дитячої футбольної команди Звенигородської ДЮСШ ім. І.Бардика

Звенигородська ДЮСШ ім. Бардика завжди славилася своїми вихованцями. В ДЮСШ функціонує 4 відділення – легка атлетика, вільна боротьба, баскетбол, футбол. Всі відділення активно приймають участь в обласних та всеукраїнських змаганнях, в яких гідно представляють Звенигородщину.
Оскільки індивідуальні види спорту потребують менше витрат, їм приділяється більше уваги. При цьому командні види спорту завжди залишаються недофінансованими. Наразі у відділенні футболу займається близько 40 юних футболістів. Така кількість дітей потребує постійного поновлення спортивного інвентаря.
Просимо підтримати розвиток дитячого футболу на території Звенигородської громади.

5.Золотоноша. Підтримка молоді Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини «Білоцерківського національного аграрного університету»

Для підтримки молоді коледжу та формування іміджу спортивних команд коледжу, на придбання спортивної форми та спортивного інвентарю в  Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини «Білоцерківського національного аграрного університету».

Щорічно в коледжі проводяться змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, легкої атлетики, в яких беруть участь студенти  навчальних груп.

Студенти коледжу є активними учасниками обласної спартакіади серед закладів вищої та фахової передвищої освіти. В період карантину студенти коледжу неодноразово ставали переможцями та призерами ОНЛАЙН КОНКУРСІВ, які проводилися за ініціативою Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ.

6.Золотоноша. Придбання національних сценічних костюмів для Зразкових танцювальних колективів і театральної студії

Придбання національних сценічних костюмів для Зразкових танцювальних колективів і театральної студії м. Золотоноша.

Творчою перлиною міста Золотоноші є Будинок дитячої та юнацької творчості. Вихованці цього позашкільного закладу є переможцями не тільки обласних конкурсів, а й Всеукраїнських та Міжнародних.

Гуртківці вивчають різні види мистецтва, знайомляться з історією та культурою України, її звичаями та обрядами. Діти через мистецтво танцю дарують глядачам радість і захоплення, своїми піснями звеселяють душу, а декоративними виробами та малюнками огортають серце  затишком і теплом.

Заняття в гуртках сприяють творчому розвитку дитини, формують естетичний смак, виховують справжніх патріотів.

Для підтримки творчо-обдарованих дітей міста Золотоноші  просимо надати БДЮТ фінансову допомогу на придбання національних сценічних костюмів для Зразкових танцювальних колективів і театральної студії, також для закупівлі мольбертів для студії петриківського розпису

7.Кам'янка. Створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей у ЗОШ №2

« Шкільна їдальня – територія комфорту »

Створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні на основі принципів безпеки, ергономічності, технологічності і естетики.

Перетворити приміщення зали їдальні та харчоблоку пострадянського типу в сучасне і комфортне середовище для учнів.

Очікувані результати

 1. – забезпечення здорового раціонального якісного харчування учнів закладу;
  – створення зони психологічного комфорту, можливості релаксації, оптимального психологічного розвантаження учнів та педагогів у шкільній їдальні;
  – формування візуального середовища їдальні, спрямованого на виховання культури здорового харчування, культури поведінки;
 2. Їдальня повинна мати вигляд молодіжного шкільного кафе: з приємним дизайном, музикою, якісним і різноманітним асортиментом, швидким обслуговуванням.

Педагогічний та батьківський колектив Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи №2 з поглибленим  вивченням окремих предметів просить Вас посприяти  в придбанні кухонного та столового посуду( з розрахунку 555 комплектів ( тарілка, чашка, ложка)  для шкільної їдальні та холодильного обладнання ( 2 одиниці).

Проект «Шкільна їдальня – територія комфорту» відповідає Стратегії розвитку міста Кам’янки, а саме Стратегічному пріоритету з реалізація заходів, спрямованих на охорону здоров’я.

8.Кам'янка. Облаштування майданчика для проведення масових заходів біля приміщення Кам’янського еколого-економічного ліцею

«Облаштування майданчика для проведення масових заходів біля приміщення Кам’янського еколого-економічного ліцею».

Проект сприятиме: розширенню сучасного освітнього простору нової української школи; проведенню навчальних занять на свіжому повітрі; організації та проведенню різноманітних зустрічей, майстер класів та заходів.

Педагогічний та батьківський колектив Кам’янського еколого – економічного ліцею «КАМЕЛІЯ», звертається до Вас із проханням посприяти  в частковій реалізації даного проекту, шляхом придбання тротуарної плитки, бордюр, цементу.

9.Канів. Вирішення соціальних потреб та питань, підтримки Громадської організації «Волонтер.К»

У  місті Каневі існує Громадська організація «Волонтер.К», яка займається підтримкою у лікуванні та реабілітації воїнів, вирішення їх соціальних потреб та питань, підтримкою їх сімей. На даний час проводяться роботи по облаштуванню території табору відпочинку, який буде функціонувати  протягом всього року для дітей та сімей воїнів АТО. У виховному процесі залучено інспекторів по навчанню тактичної підготовки та надання первинної медичної допомоги. Власними силами побудовані кухня і будиночки та велика альтанка, проводиться облаштування спортивного майданчика, місця для риболовлі та літнього купання. Ця територія знаходиться на півострівці Дніпра і тому потрібні кошти на придбання необхідних комплектуючих сонячної станції потужністю 1кВт. Вартість такої станції 25000грн. Тому громадська організація готує звернення на повну або часткову фінансову підтримку цього проекту.

10.Канів.Фінансова підтримка Народного аматорського хору «Кобзарева криниця»

Наймальовничіше місто Канів має багато талановитих та завзятих людей, які є перлинами нашої спільноти. І коли вони об’єднуються народжується потужня енергія, яка надає сили жити, вірити в щось прекрасне, творити та працювати.  Культурну, духовну спадщину, успадковану людством від попередніх поколінь, передає у своїх народних та авторських піснях Народний аматорський хор «Кобзарева криниця» створений заслуженим працівником культури України Іваном Коваленком, майже 37 років тому. По сьогоднішній день хор збагачує душі, позитивними емоціями, Канівчан та гостей міста, а також інших міст, якими він гастролює. Учасники хору доносять до сучасності геніальну, поетичну біографію народу.  Їх активна діяльність потребує постійної фінансової підтримки. Кошти необхідні для пошиття 9 чоловічих костюм з елементами української вишивки фабрика прорахувала вартість 2700 грн одного.

11.Канів. Поліпшенні фізичного здоров'vя людей, які є ветеранами війни та отримали інвалідність внаслідок боєвих дій

Канівська громадська організація «Товариства осіб з інвалідністю пов’язаною із захистом Батьківщини «Побратими Черкащини» приймає участь у поліпшенні фізичного здоров’я людей, які  є ветеранами російсько-української війни та отримали інвалідність внаслідок боєвих дій. Черкаська обласна лікарня проводить будівництво та облаштування палат для лікування і реабілітації ветеранів війни за рахунок державної та волонтерської підтримки. Для комфортнішого лікування та перебування , яке займає доволі тривалий час, в палату, для найтяжчих хворих необхідно придбати спеціалізовані функціональні ліжка, телевізор та холодильник бо ці предмети не підлягають під екстрене фінансування держави. Тому просимо фінансової підтримки в розмірі 25000 грн.

12.Корсунь-Шевченківський Центр дитячої та молодіжної творчості потребує сценічну апаратуру

Корсунь-Шевченківський Центр дитячої та молодіжної творчості   потребує сценічну апаратуру

Корсунь-Шевченківський Центр дитячої та молодіжної творчості  -мистецька скарбниця юних талантів ,творча оселя відданих своїй справі щирих педагогів, які допомагають дитині пізнати світ і себе, долучитися до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.

Для проведення масових заходів, фестивалів, конкурсів різних рівнів  потребує придбання  придбання сценічної апаратури, зокрема 2 радіомікрофони, колонки СТЕРЕО потужністю 30 ВТ.

13.Маньківка. Громадська організація «Волонтери Маньківщини» збирають кошти на лікування та реабілітацію бійця АТО Головатого О.О. , та протезування обох ніг

Маньківська  Громадська організація «Волонтери Маньківщини» збирають кошти на лікування та реабілітацію бійця АТО Головатого О.О. , та протезування обох ніг.

Громадська організація «Волонтери Маньківщини» що працює з 2014 року. За цей час за матеріальну допомогу Маньківчан та не байдужих до чужої біди організацій організували допомогу землякам в зоні бойових дій. Придбали – бронежелети, каски, форму,тактичні окуляри, тепловізор, ліки, термобілизну, засоби гігієни, продукти харчування та інших речей. Співпрацюють з Київськими, Ірпінськими госпіталями.

На даний час необхідні кошти на лікування та реабілітацію бійця АТО Головатого О.О. , та протезування обох ніг. Просимо надати матеріальну допомогу.

14.Монастирище. Дитяча музична школа Монастирищенської міської ради Черкаської області потребує придбання музичних інструментів

Монастирищенська дитяча музична школа Монастирищенської міської ради Черкаської області потребує придбання музичних інструментів ( бандура, баян

Учні школи навчаються грі на музичних інструментах, образотворчому мистецтву, хореографії. Юні талановиті музиканти, хореографи, художники активно пропагують мистецтво не тільки в стінах нашого закладу, а й за його межами. Тільки в минулому навчальному році більше 36 – ти учнів школи взяли участь та стали переможцями  різноманітних Міжнародних, Всеукраїнських, обласних,  районних, шкільних фестивалях, конкурсах та олімпіадах.

Для підтримки молодих талановитих учнів просимо проголосувати за даний проект

15.Сміла.Облаштування ресурсної кімнати для інклюзивного навчання навчально- розвиваючим обладнанням в ДНЗ №24 «КАЛИНКА»

Cмілянський дошкільний навчальний заклад №24 «КАЛИНКА» для облаштування ресурсної кімнати навчально-розвиваючим обладнанням:

дитячий м’який напільний конструктор, гамак, сухий басейн, крісло-мішок(2 шт.), дидактичні розвиваючі ігри.

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг,що базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

Інклюзивне навчання часто вважають альтернативою інтернатній системі, за якою діти з особливими освітніми потребами навчаються  в спеціальних закладах освіти та змушені проживати в інтернатних відділеннях при них через їх територіальну розгалуженість.

Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії.

З 01.09.2021 в нашому закладі було відкрито дві інклюзивні групи. Організовано корекційно-відновлювальне навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами.

З метою реалізації особистісно-орієнтованого підходу було створено ресурсну кімнату. В цій кімнаті діти мають можливість усамітнитися та заспокоїти негативні емоції (особливо діти, що мають розлади аутичного спектру), проявити свої здібності та вміння та підвищити рівень інтелектуальних можливостей.

16.Тальне. Дитячий садок «Казка» оновлення ігрового майданчика

Що таке щастя і радість для дітей? Коли ти чуєш дитячий сміх, веселі крики, метушню, легкість, грайливість дітей, це і є щастя. Коли діти радіють від того, як весело проводять час із друзями на вулиці, катаючись на гірках та гойдалках, ти теж радієш цьому. І на душі стає тепло, затишно і так приємно.
Так важливо вкласти у них любов, турботу, ніжність, тепло, знання та віру. Дитячий садок «Казка» повниться щасливим та радісним дитячим сміхом і приймає уже маленьких вихованців наших випускників, а це для нас дуже цінно. Та, на жаль, наш ігровий майданчик дуже потребує оновлення, адже він не бачив нових гойдалок із часів його відкриття у 80-х роках та і їх залишилось зовсім мало. Ми намагаємось його робити цікавим та яскравим, але він стає все більш пустим та небезпечним. Дуже хочеться придбати для наших маленьких відвідувачів сучасні, якісні та безпечні гойдалки, щоб дітки могли проводити час на вулиці не лише весело, а корисно та безпечно. Надіємось і щиро віримо, що нам це вдасться.

17.Христинівка. Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей» потребує оновлення технічного забезпечення для озвучення шкільних заходів ОЗО «Христинівський ліцей»

Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей» потребує оновлення технічного забезпечення для озвучення шкільних заходів ОЗО «Христинівський ліцей»  (колонки, пульт, шнури, мікрофони)

Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей»  налічує більше 700 діток. У нас дуже багато творчих дітей. Хореографічна студія «SOL DANCE» – п’ять груп, які щорічно беруть  участь у конкурсах та фестивалях різних рівнів і отримують призові місця. Вокальні ансамблі різних вікових груп, що теж не поступаються продуктивністю участі в мистецьких заходах. Заклад славиться і аматорським театром «Мальва». Багато років театр тримає першість серед юнацьких творчих колективів об’єднаної  територіальної громади Христинівщини та Черкаської області. Протягом року заклад майже щотижня проводить як класні, так загальношкільні заходи. Рівень підготовки заходів також на високому рівні. Але… Технічному забезпеченню (колонки, пульт, шнури, мікрофони) більше 20 років. При такому навантаженні воно відмовляється не то що якісно, але й взагалі працювати. Ми змушені просити або орендувати техніку для якісного виступу в  небайдужих людей міста.

18.Черкаси. Придбання сценічних костюмів для трьох творчих колективів, ансамблю скрипалів «Барвінок», «Квінтольки» та «Скрипкові візерунки»

Черкаська дитяча школа мистецтв є найбільшим освітнім закладом мистецького спрямування в Черкаській області. Тут здобувають початкову мистецьку освіту більше 800 дітей міста Черкаси.
В школі існує понад 30 творчих колективів, які є постійними учасниками Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, фестивалів та олімпіад.
Викладачі та учні школи приймають активну участь у найрізноманітніших культурно-мистецьких заходах міста Черкаси. Одним з таких мистецьких проектів став «Мистецький простір на Хрещатику», який дозволив черкащанкам насолодитися творчістю обдарованих учнів школи мистецтв.
Для подальшого розвитку творчих колективів та формування іміджу школи мистецтв, необхідно придбати сценічні костюми для трьох творчих колективів, ансамблю скрипалів «Барвінок», «Квінтольки» та «Скрипкові візерунки».

19.Чигирин. «Академія Вуличного Футболу» потребує спортивний інвентар і обладнання

Чигиринська «Академія  Вуличного Футболу»  потребує спортивний інвентар і обладнання

В 2018 році було створено Вільний простір  для дітей, дорослих та молоді «ХАТА-ХАБ», щотижня його відвідує близько 25-30 дітей.  Для них організовуються  різні активності, заняття, майстер-класи, конкурси, розвивають таланти та заохочують до занять фізичною активністю.

А навесні, за запитом самих дітей було створено футбольний клуб  «Академія вуличного футболу» . Отримавши підтримку батьків та небайдужих мешканців громади , із травня   маємо дві вікові групи-молодшу(6-9 років) і середню(10-14 років), близько  30 дітей тричі на тиждень відвідують тренування . Федерація футболу Черкаської області підтримала цю ініціативу та подарувала клубу два комплекти футбольної форми та 10 м’ячів. А з нового навчального року є ще бажаючі займатися у клубі, тренування проводить професійний тренер.

Біля школи на мікрорайоні є футбольне поле загального користування, та  діти,  поки  що, займалися на орендованій території, оскільки не мають необхідного обладнання, а саме :

-складні ворота для міні-футболу

-сітка для воріт

-тренувальний інвентар

-перчатки для воротаря

-дошка для тактичних занять та інш.

Просимо посприяти формуванню нашого клубу та підтримати

«Академію  Вуличного Футболу»  м. Чигирин

20.Чорнобай. Школі мистецтв потрібені мольберти, пензлики, фарби для малювання

Чорнобаївської школи мистецтв потрібені мольберти, пензлики, фарби   для малювання.

Творча  молодь громади  створює казкові місця  в селищі.  Кожен малюнок,  кожне зображення символізує  найголовніші етапи та історичні події як для Чорнобаївщини так і для всієї України. Чорнобаївська школа мистецтв є учасником районних обласних всеукраїнських конкурсів.

21.Маньківка.Дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти, молоді та спорту потребує придбання спортивного інвентаря та спортивної форми

Маньківська дитячо-юнацька спортивна школа проводить навчання за трьома видами спорту: бокс, волейбол та футбол. Щорічно вихованці школи беруть участь в обласних, міжобласних та всеукраїнських змаганнях, турнірах та чемпіонатах. Неодноразово займали призові місця та ставали чемпіонами України з боксу та футболу.

22.Маньківка.Центр культури, дозвілля та спорту Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради потрібна матеріальна допомога

Центр культури, дозвілля та спорту Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради особливу увагу приділяють дітям, зокрема у сфері дозвілля. Проводяться різноманітні заходи (ігрові програми, квести, театралізовані концерти, казкові вистави та ін.) Щоб зацікавити різні вікові категорії дітей, відволікти від домашніх гаджетів потрібна матеріальна допомога для придбання аніматорських костюмів та іншого реквізиту.

Діти-це наші квіти! Так нехай же квітне і процвітає наша громада і Україна.

 

(натисніть на НАЗВУ проекту для отримання повної інформації)

ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ НАТИСНІТЬ НАЖЧЕ НА SIGN IN, а після того натисніть кнопочку FACEBOOK. Вас поверне на головну сторінку, заходите у розділ КОНКУРСИ – Ініціативи 2021 та голосуєте.

This poll has ended (since 8 months).

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2021

Черкаси. Придбання сценічних костюмів для трьох творчих колективів, ансамблю скрипалів «Барвінок», «Квінтольки» та «Скрипкові візерунки».
1,660
Кам'янка. Створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей у ЗОШ №2.
555
Маньківка. Громадська організація "Волонтери Маньківщини" збирають кошти на лікування та реабілітацію бійця АТО Головатого О.О. , та протезування обох ніг.
498
Канів.Фінансова підтримка Народного аматорського хору «Кобзарева криниця»
265
Золотоноша. Підтримка молоді Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини "Білоцерківського національного аграрного університету".
237
Сміла. Допомога Дошкільного навчального закладу №24 «КАЛИНКА» для облаштування ресурсної кімнати навчально-розвиваючим обладнанням.
167
Тальне. Дитячий садок «Казка» оновлення ігрового майданчика
154
Христинівка. Опорний заклад освіти «Христинівський ліцей» потребує оновлення технічного забезпечення для озвучення шкільних заходів ОЗО «Христинівський ліцей»
113
Драбов. підтримка гуртка «Вокальний» в придбанні сценічного одягу та іншого
105
Чигирин. «Академія Вуличного Футболу» потребує спортивний інвентар і обладнання.
103
Звенигородка. Придбання спортивного інвентаря, форми для дитячої футбольної команди Звенигородської ДЮСШ ім. І.Бардика
90
Кам'янка. Облаштування майданчика для проведення масових заходів біля приміщення Кам’янського еколого-економічного ліцею.
81
Городище. Пошиття сценічних костюмів для учасників Народного аматорського гурту «Ренет»
66
Монастирище. Дитяча музична школа Монастирищенської міської ради Черкаської області потребує придбання музичних інструментів.
45
Чорнобай. Школі мистецтв потрібені мольберти, пензлики, фарби для малювання.
20
Золотоноша. Придбання національних сценічних костюмів для Зразкових танцювальних колективів і театральної студії.
19
Корсунь-Шевченківський Центр дитячої та молодіжної творчості потребує сценічну апаратуру.
18
Канів. Поліпшенні фізичного здоров’я людей, які є ветеранами війни та отримали інвалідність внаслідок боєвих дій.
12
Драбов. Підтримка гуртка «Оркестр шумових та ударних інструментів «Веселі музики»» в придбанні музичних інструментів
12
Канів. Вирішення соціальних потреб та питань, підтримки Громадської організації «Волонтер.К».
6
Маньківка.Центр культури, дозвілля та спорту Гуманітарного відділу виконавчого комітету Буцької селищної ради потрібна матеріальна допомога
3
Маньківка.Дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти, молоді та спорту потребує придбання спортивного інвентаря та спортивної форми
2

Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

  Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
  деталей оформлення кредиту або депозиту

  © 2022 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
  Дизайн і підтримка: qwerty-group

  Для повідомлень з питань фінансового моніторингу