Відкрити меню

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2020


Кредитна спілка “Кредит-Союз” запрошує долучитись до соціальних проектів у Черкаській області присвячених Міжнародному Дню кредитних спілок. Знайомтесь з соціальними ініціативами, голосуйте. Проекти, які отримали найбільшу кількість голосів будуть профінансовані нашою спілкою

1.Закупівля костюмів та реквізиту для колективу Ренесанс м.Маньківка

Метою даного проекту популяризація кращих зразків класичного театрального мистецтва, народної творчості на Черкащині. Підвищення рівня естетичного виховання підростаючого покоління. Колектив потребує підтримки у закупівлі костюмів та декорацій для подальшої реалізації своїх творчих ідей. Зокрема це дозволить популяризувати самобутнє театральне мистецтво з провадженням сучасних технологій як на Маньківщині так і на Черкащині загалом.

2. Придбання стільців для бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка м. Канів

У зв’язку з тим, що старі стільці, які нам були передані у користування у 80-х роках ХХ ст. вже не новими, прийшли у непридатний для використання стан та неестетичний вигляд, з’явилася нагальна потреба у придбанні нових. В бібліотеці проведено капітальний ремонт, стільці не вписуються у сучасний інтер’єр.

Перш за все, у бібліотеці проводяться масові заходи, зустрічі з творчими людьми (у тому числі і гостями міста) та ін. Крім того, у читальному залі передбачено обслуговування користувачів безпосередньо у приміщенні зали (переглядання періодики та літератури, яка не видається читачеві на винос) та біля комп’ютерів, а тому стільці необхідні і для цієї мети.

3. Придбання сценічних костюмів для хора Золотоніської музикальної школи. м.Золотоноша

Шкільний хор. Неодноразовий переможець обласних конкурсів творчих колективів, постійний учасник концертного життя музичної школи, міста, області. У 2020 році хору, як і школі виповнюється 65 років. Сьогодні хором керує завідувачка вокально- хорового відділу Духаніна Ірина Дмитрівна.

4. Відтворення побутових обрядів на Тальнівщині фольклорно-обрядовим колективом Оріяни. м.Тальне

Колектив «Оріяни» відтворюють свята «Сонячного кола»(«Колодій», «Варім кашу, родино!», «Колядування на зажинки»). Є і осучаснені дійства з елементами старовинних звичаїв. Це і «Входини», «Христини у родини», «Різдво», «Весільний борщ».
Виступи народного аматорського фольклорно-обрядового колективу «Оріяни» Тальнівського районного будинку культури можна знайти і побачити на сторінці в соціальній мережі facebook: https://www.facebook.com/talne.rbk/ та на каналі https://www.youtube.com – кіностудія «Стожари».

Для відтворення, збереження та популяризації фольклору Тальнівщини та Черкащини, необхідно придбати відеокамеру та ноутбук.

5. Облаштування дитячої ігрової площадки ЗДО Зірочка. м.Корсуні-Шевченківський

ЗДО” Зірочка” яка знаходиться в м Корсуні-Шевченківському ,бажає облаштувати дитячу ігрову площадку на вулиці : ігровим комплексом (гірка) . На даний час садочок відвідує велика кількість дітей від 2 до 6 років ,яким не вистачає ігрового обладнання..

6. Підтримка в придбанні або пошиву костюмів для танцювальних номерів. колективу Віртуоз. смт.Драбів

Хореографічний гурток для дітей дошкільного віку при районному Центрі культури і дозвілля смт Драбів, Черкаської області.
Свою творчу діяльність колектив розпочав у січні 2020 року і отримав назву «ВІРТУОЗ». До складу даного гуртка увійшли дітки віком 4-6 років. Перший набір налічує понад 30 осіб.
За свій, такий короткий, термін учасники взяли участь у двох районних заходах з новоствореними постановками.
«ВІРТУОЗ» надає можливість формуванню хореографічних та творчих здібностей дітей засобами різних видів хореографії.

Підтримка в придбанні або пошиву костюмів для танцювальних номерів.

7. Закупівля протипролежневих матраців для КНП Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування. м.Черкаси

Розвиток ефективної системи реабілітації є одним з головних досягнень КНП « Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування». Лікарня є єдиним медичним закладом даного напрямку для стаціонарного лікування жителів міста, які мають захворювання, травми, вроджені порушення або інші стани, що можуть призвести до стійкого обмеження життєдіяльності .

Щорічно в лікарні проходять реабілітацію в підгострому періоді інсультів та травм близько 700 пацієнтів, всі вони тяжкі, лежачі.

Лікарня дуже потребує  протипролежневі матраци для хворих у вкрай тяжких станах з трахеостомами та пролежнями.

8. Облаштування дитячого майданчика по вул. О. Теліги 1, м. Черкаси

Для облаштування дитячого майданчика по вул. О. Теліги 1,  м. Черкаси  (р-н ПЗР) необхідно придбати ігровий майданчик. Будинок побудований в 1987 році. Майданчик для дітей облаштований ще в часи Радянського союзу,  всі дитячі розважальні гойдалки, пісочниця, гірка знаходяться в жахливому стані. На цей майданчик сходяться дітки майже з усього району але розважитись дітям немає де. Просимо придбати розважальний дитячий комплекс.

9. Придбання концертного баяну для Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика. м.Черкаси

На базі Черкаського міського Будинку культури ім. І.Кулика діють 17 творчих колективів, які ведуть активну творчу діяльність в місті та області, є учасниками благодійних, шефських проектів. Серед них вокально-хорові ансамблі, які потребують музичного супроводу.

Більшість інструментів були придбанні ще в минулому столітті, зокрема концертний баян, який нараховує лише одну одиницю на весь заклад та є незмінним на будь якій репетиції чи концерті.

10. Облаштування Смілянської філії Черкаської регіональної асоціації контактних видів єдиноборств «Лао-Муей». м.Сміла

Облаштування Смілянської філії Черкаської регіональної асоціації контактних видів єдиноборств «Лао-Муей» рингом для проведення змагань та спарингових боїв. Філія проводить зайняття з тайського боксу та кунг-фу,займається понад  50 дітей, віком від 4-х років. Маленькі спортсмени вже здобули призові місця різних категорій в м. Київ, м. Черкаси, м. Кропивницький та інш.  З появою рингу в Смілі з’явиться можливість для проведення відкритих змагань міського, регіонального , міжрегіонального та обласного масштабу, що є невід’ємною частиною процесу тренувань. На превеликий жаль, станом на сьогоднішній день, у філії немає матеріальної можливості придбати та встановити ринг самотужки. Давайте разом посприяємо маленьким спортсменам  в досягненні своєї мрії стати Чемпіонами!

 

11. Допомога в забезпеченні КНП «МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЦРЛ» МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Допомога в забезпеченні  КНП “МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЦРЛ” МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ антисептиком, медичними масками та одноразовими медичними рукавичками.

12. Допомога в забезпеченні МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ№ 1

Допомога в забезпеченні МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ№ 1  антисептиком, медичними масками, дезинфікуючими килимками, безконтактними санітайзерами.

13. Придбання Midi - клавіатури для уроків ,,Сольфеджіо,, в Черкаській дитячій музичній школі №1 ім.М.В.Лисенка

Сучасна мистецька школа вимагає постійного модернізації матеріально-технічного забезпечення. Для досягнення навчальних результатів на уроках ,,Сольфеджіо,, дітям необхідне практичне музикування, що сприяє розвитку музичного мислення учнів, розкриттю їх творчого потенціалу. Для можливості на практиці засвоювати матеріал комплексно, під час уроку ,,Сольфеджіо,, на кожній навчальній парті необхідно встановлювати midi – клавіатури. Педагогічна практика показала – діти з захопленням вивчають невичерпні можливості електронного інструменту, використовують різні тембри, регістри , імітацію різних інструментів та ритмів, що допомагає їм розвивати мелодичний, гармонічний та тембровий слух. Застосування midi – клавіатури на уроках Сольфеджіо – це крок до нової якості освіти, до нових технологій та прогресу!

14. Облаштування молодіжного простору «Саме час». м.Кам'янка

2020 року члени громадської організації «Молодіжне об`єднання Нове покоління Кам`янщини» виграли грант україно – німецького проекту «Київський діалог» на створеня молодіжного простору.
Молодіжний простір був створений з метою забезпечення активного творчого та інтелектуального розвитку молоді шляхом проведення різноманітних заходів, зокрема навчальних тренінгів, лекцій, зустрічей, гуртків, тощо. На сьогодні простір діє дитанційно, у приміщенні проходять ремонтні роботи, а урочисте відкриття планується у вересні 2020року.
Однак фінансування програми не пережбачає закупівлю необхідних для повного функціонування меблів (столів, стільців, пуфиків, крісел).
Саме тому, ми звертаємося до Вас із проханням допомогти в облаштуванні молодіжного простору «Саме час» та підтримати молодь громади.
Щиро сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу.

15. Створення освітнього простору (кабінету) для учнів, що потребують педагогічного патронажу у Кам`янському ліцеї №1

Заклад є опорним серед закладів загальної середньої освіти Кам`янської ОТГ. Серед майже тисячі учнів опорного закладу та трьох філій є такі, які мають особливі освітні потреби, потребують особливих, індивідуальних підходів до навчання і здобувають освіту за індивідуальною формою навчання.
Саме створення кабінету для надання консультацій та проведення занять із такими особливими дітками є у планах керівництва на цей навчальний рік.
Просимо допомоги в придбанні обладнання для кабінету індивідуального навчання: ноутбук, проектор, інтерактивну дошку, принтер.
Саме сучасне обладнання та майстерність викладачів допоможуть забезпечити право дітей, що мають проблеми зі здоров`ям, на доступ до сучасної освіти.

16. Наша спільна мрія-відновлений майданчик для малюків!, м.Чигирин

Чигирин-гарне, затишне, гостинне місто. Ми, чигиринці, всіляко намагаємось зробити наше місто ще кращим. Тому, об’єднуючись між собою, активні і небайдужі люди ,не чекаючи манни небесної, вирішують нагальні проблеми самостійно. Але є, на жаль, деякі речі, які самотужки нам вирішити не під силу. Один з прикладів – облаштування дитячого майданчика в центрі міста новими елементами. Майданчик був установлений в 2009 році. З тих пір він , з багатьох причин, має не дуже привабливий вигляд. Дві гойдалки зовсім зруйновані.
Це єдине місце для розваг маленьких чигиринців в центрі міста. Наша спільна мрія-відновлений майданчик для малюків! Будемо щиро вдячні і безмежно щасливі мати нові елементи, навіть найпростіші, нашого дитячого майданчика!

17. Придбання кондиціонера для студії бального та сучасного танцю 'Valeri'. м.Христинівка

Христинівська філія пропонує підтримати молодий талановитий танцювальний колектив “Valeri”, переможців міжнародного конкурсу “Оксамитовий дивосвіт 2020” та інших міжнародних конкурсів. Даний колектив потребує допомоги в облаштуванні свого хореографічного залу кондиціонером. Голосуйте!

18. Спортивний інвентар для вихованців Чорнобаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. смт.Чорнобай
19. Встановлення пам'ятного знаку воїнам Городищенського району загиблим в російсько-українській війні. м.Городище

Це докір усім нам, що таким чином на шостому році війни, вшановані загиблі

захисники України, вихідці з нашого району.Це:

Арабський Віктор Романович, 1969 рн. – с.Воронівка,

Бердник Олександр Олегович, 1995 р.н. с.Дирдин,

Бурачук Василь Васильович, 1994 р.н., с. Журавка,

Гаркуша Сергій Вікторович, 1990 р.н., с. Валява,

Пеньков  Валентин  Іванович, 1978 р.н., м.Городище

Синчак Анатолій Анатолійович, 1972 р.н., с.Буда-Орловецька,

Ткаченко Василь Антонович, 1968 р.н. – с.Воронівка,

Федоров Едуард  Юрійович, 1996 р.н. с.Валява.

Прохання підтримати дану ініціативу, щоб належним чином вшанувати загиблих героїв!

20. Благоустрій громадського джерела міського пляжу м. Звенигородка

21. Встановлення дорожніх манекенів на пішоходньому переході в центрі м.Звенигородка

(натисніть на НАЗВУ проекту для отримання повної інформації)

ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ НАТИСНІТЬ НАЖЧЕ НА SIGN IN, а після того натисніть кнопочку FACEBOOK. Вас поверне на головну сторінку, заходите у розділ КОНКУРСИ – Ініціативи 2020 та голосуєте.

This poll has ended (since 1 year).

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2020

10. Облаштування Смілянської філії Черкаської регіональної асоціації контактних видів єдиноборств «Лао-Муей».
868
14. Облаштування молодіжного простору «Саме час». м.Кам'янка
815
3. Придбання сценічних костюмів для хора Золотоніської музикальної школи. м.Золотоноша
549
6. Підтримка в придбанні або пошиву костюмів для танцювальних номерів. колективу Віртуоз. смт.Драбів
523
19. Встановлення пам'ятного знаку воїнам Городищенського району загиблим в російсько-українській війні. м.Городище
366
15. Створення освітнього простору (кабінету) для учнів, що потребують педагогічного патронажу у Кам`янському ліцеї №1
333
21. Встановлення дорожніх манекенів на пішоходньому переході в центрі м.Звенигородка
199
13. Придбання Midi - клавіатури для уроків ,,Сольфеджіо,, в Черкаській дитячій музичній школі №1 ім.М.В.Лисенка
186
1. Закупівля костюмів та реквізиту для колективу Ренесанс м.Маньківка
183
2. Придбання стільців для бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка м. Канів
48
5. Облаштування дитячої ігрової площадки ЗДО Зірочка. м.Корсуні-Шевченківський
44
16. Наша спільна мрія-відновлений майданчик для малюків!, м.Чигирин
33
18. Спортивний інвентар для вихованців Чорнобаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. смт.Чорнобай
32
17. Придбання кондиціонера для студії бального та сучасного танцю 'Valeri'
26
8. Облаштування дитячого майданчика по вул. О. Теліги 1, м. Черкаси
19
11. Допомога в забезпеченні КНП «МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЦРЛ» МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
15
7. Закупівля протипролежневих матраців для КНП Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування. м.Черкаси
14
20. Благоустрій громадського джерела міського пляжу м. Звенигородка
14
4. Популяризація елементів нематеріальної культурної спадщини місцевого рівня. м.Тальне
11
12. Допомога в забезпеченні МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ№ 1
7
9. Придбання концертного баяну для Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика. м.Черкаси
7

Депозитний продукт:
Сума депозиту:
Строк депозиту:

    Заповніть наведені нижче поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення
    деталей оформлення кредиту або депозиту

    [recaptcha]

    © 2022 Кредитна спілка "Кредит-СоюЗ" · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
    Дизайн і підтримка: qwerty-group